Crash Bandicoot Nitro Kart 3D

Crash Bandicoot Nitro Kart 3D1.0.0

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

Niesamowicie emocjonujące wyścigi

Crash Bandicoot Nitro Kart 3D to jedna z najpopularniejszych gier na iPhone/iPod Touch. Gdy tylko zaznamy smaku wyścigowej rywalizacji w małych gokartach, przestaje to dziwić.

Crash Bandicoot Nitro Kart 3D prezentuje ciekawe podejście do wyścigów samochodowych. Grze całkowicie brak realizmu i to jest jej największą zaletą. Ma ona dostarczać rozrywki i robi to znakomicie. Kierowanie pojazdem przypominający gokarta, poprzez przechylanie urządzenia jest bardzo emocjonujące. Należy uważać, bo granie w środkach komunikacji miejskiej może na nas sprowadzić dziwne spojrzenia współpasażerów. Szkoda tylko, że nie pomyślano o wykorzystaniu wibracji dla spotęgowania wrażeń z jazdy.

W grze Crash Bandicoot Nitro Kart 3D można rozgrywać pojedyncze wyścigi lub mistrzostwa. Za poszczególne pozycje otrzymujemy punkty liczące się w klasyfikacji generalnej. Przeciwników można pokonać nie tylko opanowaniem bolidu i zręcznością, ale także pokaźnym arsenałem broni. Trasy są bardzo atrakcyjne wizualnie i dopełniają doskonałego wrażenia jakie robi cała gra.

Crash Bandicoot Nitro Kart 3D całkowicie zasługuje na miejsce w czołówce najczęściej pobieranych aplikacji na iPhone/iPod Touch. Wyścigi dają bardzo dużo frajdy i się nie nudzą.

Zalety

  • Model sterowania
  • Ciekawa grafika
  • Eliminacja przeciwników za pomocą broni

Wady

  • Nie wykorzystuje wibracji

Najczęściej pobierane Wyścigi na iphone

Opinie użytkowników o Crash Bandicoot Nitro Kart 3D

Czy próbowałeś Crash Bandicoot Nitro Kart 3D? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla Crash Bandicoot Nitro Kart 3D

Przeglądaj aplikacje

×